O veletrhu

27. Podzimní knižní veletrh se bude konat v pátek a v sobotu 20. a 21. října 2017 v Havlíčkově Brodě.

Podzimní knižní veletrh má celou řadu „nej„. Je nejstarší, koná se nepřetržitě už od roku 1991 a pro tisíce čtenářů se už stal pevnou součástí kalendáře. Poskytuje nejobsáhlejší přehled o současné české knižní produkci, protože se ho díky příznivým cenám účastní nejen velcí, ale i malí nakladatelé. Je nejkratší, trvá jen sedmnáct hodin, ale potkáte na něm nejvíc spisovatelů. A mnoha lidem je nejmilejší ze všech veletrhů. Přijďte se o tom přesvědčit i Vy, ať už v roli vystavovatelů nebo návštěvníků.

Mottem 27. Podzimního knižního veletrhu je Literatura, nebo život? Může existovat život bez literatury? A literatura bez života? Motto odráží i určitý rozpor mezi dvěma současnými trendy, kdy na jedné straně roste obliba fantasy literatury a na druhé straně vzniká stále víc knih „podle skutečných událostí.“

Počet vystavovatelů i návštěvníků neustále roste. Loni na veletrhu bylo 165 vystavovatelů a téměř 17 000 návštěvníků. Letos očekáváme ještě větší zájem – už ke konci loňského roku bylo přihlášeno přes padesát nakladatelů.

Přihlásit se na veletrh je snadné, stačí vyplnit přihlášku.

Doprovodný program a další informace začneme přinášet na jaře 2017. Zatím můžeme prozradit jen jediné jméno. I letos se návštěvníci veletrhu mohou těšit na shakespearovskou přednášku profesora Martina Hilského.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *