Informace pro návštěvníky

Děkujeme všem návštěvníkům 27. Podzimního knižního veletrhu: rodičům, kteří přivedli děti, dětem, které přivedly rodiče, učitelům a učitelkám, kteří přivedli žáky, prostě všem, kdo se přišli potěšit s knížkami. Bez čtenářů by veletrh nejen nebyl tak hezký – bez čtenářů by veletrh nebyl vůbec. Děkujeme a těšíme se, že za rok přijdete zase. A nezapomeňte si uschovat poslední stránku vstupenkové knížečky. Příští rok za ni dostanete vstupenku za pouhých 18 Kč!

28. Podzimní knižní veletrh se bude konat 5. a 6. října 2018 v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě. Jeho motto, Století samoty, připomíná sto let od rozpadu Rakouska-Uherska a vzniku Československa.

Veletrh začínáme připravovat už teď. Máme několik prvních přihlášek vystavovatelů a také první potvrzený pořad. Věrné návštěvníky veletrhu jistě potěší, že tím prvním potvrzeným pořadem je tradiční shakespearovská přednáška profesora Martina Hilského – v sobotu 6. října v 10 hodin v sále Staré radnice v Havlíčkově Brodě.

S kým dalším byste se chtěli na veletrhu potkat? Napište nám do konce listopadu na adresu veletrh@hejkal.cz. První tři odpovědi odměníme knihou.