Informace pro vystavovatele

Milí vystavovatelé!

Děkujeme všem, kdo jste se zúčastnili 27. Podzimního knižního veletrhu. Doufáme, že se Vám na veletrhu líbilo, ale budeme Vám vděčni hlavně za kritické ohlasy a připomínky – aby se příští rok situace zlepšila.

Již teď se můžete hlásit na příští, 28. Podzimní knižní veletrh. Bude se konat 5. a 6. října 2018 v Havlíčkově Brodě a jeho motto zní Století samoty.

Důležitým datem je 31. 12. 2017. Do tohoto data. tedy do konce letošního roku, garantujeme jak letošní umístění, tak letošní ceny.

 

Základní informace:

Místo konání 28. Podzimního knižního veletrhu:  Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28, 580 01 Havlíčkův Brod.

Registrace vystavovatelů a instalace stánků:

  • čtvrtek 4. října od 13 do 19 hodin
  • pátek 5. října od 7 do 10 hodin

Otvírací doba:

  • pátek 5. října od 10 do 19 hodin
  • sobota 6. října od 9 do 17 hodin

Velké tržní místo stojí 7 700 Kč. Cena zahrnuje stůl o rozměrech cca 2,4 x 0,8 m, 2 židle, 4 vystavovatelské průkazy, zařazení do katalogu a přístup na virtuální veletrh. Příplatek za umístění v hlavním sále a na jevišti je 2000 Kč/1 místo. Chcete-li získat místo v hlavním sále, přihlaste se co nejdříve.

hlavní sál

Malé tržní místo stojí 4 100 Kč. Cena zahrnuje stůl o rozměrech cca 1,2 x 0,8 m, 2 židle, 2 vystavovatelské průkazy, zařazení do katalogu a přístup na virtuální veletrh. Malá tržní místa jsou umístěna zásadně v prvním patře Kulturního domu Ostrov.

chodba 1. patro

 

Při odeslání přihlášky do 31. května a uhrazení faktury do 15. června 2018 získávají vystavovatelé nárok na 1 stranu inzerce ve veletržním katalogu zdarma. Podmínkou je dodání černobíléhoinzerátu ve formátu A5 jako pdf na adresu veletrh@hejkal.cz nejpozději do 31. srpna 2018. Zaslání inzerátu nebude urgováno – záleží na každém vystavovateli, zda chce nabídky využít. Normální cena 1 strany inzerce v katalogu je 9 900 Kč.

Registrační poplatek spoluvystavovatele – pokud chce být uveden ve veletržním katalogu a na virtuálním veletrhu – činí 600 Kč.

Doprovodný program je významným pomocníkem při propagaci knih. Stejně jako letos budou programy probíhat v salonku 1 a 2 a patrně i v prostoru PEN. O doprovodný program je každý rok velký zájem, proto doporučujeme zamluvit si prostory a termíny co nejdříve.

V tiskovém středisku (Mgr. Milan Pilař, milan.pilarhb@centrum.cz) lze objednat zapůjčení dataprojektoru, moderování, internetový přenos a další služby. Neváhejte, prostory se rychle plní. Připravované programy můžete vkládat přímo do virtuálního veletrhu. Autogramiády u stánků budou potvrzeny automaticky, ostatní pořady co nejdříve.

 

Parkovací kartu lze objednat za 300 Kč, přípojku elektrického proudu za 700 Kč (na oba dva dny). Dvoudenní slosovatelná vstupenková knížečka stojí 60 Kč, vystavovatelé si ji mohou objednat (v libovolném množství) po 10 Kč. Jednorázová vstupenka vstupenka stojí 30 Kč.

Ubytování si při 28. Podzimním knižním veletrhu každý vystavovatel zajišťuje sám. Doporučujeme vybrat a zamluvit si ubytování co nejdříve. Tipy a kontakty najdete na stránce Ubytování.

Uzávěrka přihlášek na 28. Podzimní knižní veletrh  je 31. srpna 2018. Přihlášky posílejte poštou na adresu: PhDr. Markéta Hejkalová, Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod, nebo e-mailem na adresu veletrh@hejkal.cz nebo použijte online přihlášku. Následně Vám bude zaslána faktura. Přihláška je potvrzena zaplacením faktury. Do poloviny září 2018 Vám pak zašleme číslo stánku a další informace.