Pro odborné návštěvníky

Milí odborní návštěvníci veletrhu – knihovníci, knihkupci, novináři, blogeři, učitelé a studenti!

Knihovníci mohou navštívit nejen veletrh, ale den předem i 26. celostátní seminář k akvizici, který začne ve čtvrtek 13. října v 11 hodin v sále Staré radnice v Havlíčkově Brodě). Seznam účastníků a případné další informace lze získat na stránkách Krajské knihovny Vysočiny http://www.kkvysociny.cz/?page_id=3359. Všichni přihlášení účastníci semináře získají vstupenku na veletrh zdarma. Přímo na veletrhu je pro knihovníky určen pořad nazvaný Setkání knihovníků s nakladateli (v pátek 14. října v 11:30). Pokud máte zájem o vstupenky na veletrh zdarma, napište si o ně do 10. října na adresu veletrh@hejkal.cz.

Nabídka vstupenek zdarma platí i pro knihkupce – napište si o ně do 10. října na adresu veletrh@hejkal.cz. Rádi Vám vstupenky pošleme předem nebo připravíme u pokladny veletrhu.

Novináři jsou na Podzimním knižním veletrhu vítáni zdarma. V tiskovém středisku na balkoně v prvním patře mohou získat katalog, aktuální informace, použít počítač s internetem aj.

Letos poprvé jsou na veletrhu zdarma vítáni i knižní blogeři – u pokladny získají vstupenku výměnou za kontakt a vytištěnou stránkou ze svého blogu.

Školy mají už tradičně možnost objednat si předem vstupenky po pouhých 10 Kč (ke každým 20 objednaným vstupenkám dostanou navíc 2 volné vstupenky pro učitele). Vstupenky si můžete objednat nejpozději do 30. září e-mailem na adrese veletrh@hejkal.cz, nebo telefonicky na čísle 569 424 115.

Všichni zájemci jsou zváni na online tiskovou konferenci před veletrhem (3. nebo 4. října, datum bude upřesněno, pokud máte zájem o zaslání odkazu, napište nám na adresu veletrh@hejkal.cz) a na úvodní tiskovou konferenci v první den veletrhu – v pátek 14. října v 10:05 v salonku v prvním patře Kulturního domu Ostrov.