Soutěž o nejkrásnější knihy 27. Podzimního knižního veletrhu

Vážení vystavovatelé, rádi přinášíme upozornění Krajské knihovny Vysočiny.

V letošním roce bude v rámci Podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě opět vyhlášena soutěž „O nejkrásnější knihu“.

Kraj Vysočina bude i letos udělovat Cenu za nejkrásnější knihu Vysočiny. Cena je určena knihám, které jsou s Krajem Vysočina spjaté obsahově a tematicky a není podmínkou, aby jejich nakladatelé či autoři měli sídlo v Kraji Vysočina. Cena je dotována částkou 60 000 Kč, polovinu získává autor a polovinu nakladatel.

Pokud jste již od září 2016 vydali, popř. máte v plánu do 20. září 2017 vydat knihu tematicky se vážící k Vysočině, nabízí se Vám možnost tuto knihu do soutěže přihlásit. Vaše přihlášené knihy mohou být oceněny hned dvakrát – cenou Kraje Vysočina a také cenou Českého rozhlasu Vysočina.

Prostřednictvím soutěže máte velkou příležitost propagovat Vaše nakladatelství.

Informace o přihlášených knihách totiž budou vyvěšeny na webových stránkách Českého rozhlasu Vysočina, bude o nich informováno ve vysílání Českého rozhlasu Vysočina a čtenáři či posluchači budou moci svým hlasováním vybrat tu, která je nejvíc zaujme.

Ceny za nejkrásnější knihy 27. Podzimního knižního veletrhu budou vyhlášeny na slavnostním večeru v první den veletrhu v pátek 20. října 2017 ve 20 hodin v sále Staré radnice v Havlíčkově Brodě.

Všechny přihlášené knihy musí být na 27. Podzimním knižním veletrhu v prodeji.

Pokud máte zájem nějakou Vaši knihu do soutěže přihlásit, pak nám ji, prosím, ve dvou exemplářích pošlete do 20. září 2017 na adresu Krajská knihovna Vysočiny, Miroslava Dobrovolná, Havlíčkovo nám. 87, 580 01 Havlíčkův Brod, dobrovolna@kkvysociny.cz, tel. 569 400 494. Přihlášku najdete na stránkách Krajské knihovny Vysočiny zde.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *